Opinie oferteo.pl Oceny google.pl Oceny opineo.pl Szybka wysyłka na dobretasmy.pl

O Firmie

 
Firma 3CS jest rodzinnym przedsiębiorstem założonym w 2010 roku. Naszym głównym obszarem działalności jest produkcja taśmy pakowej oraz folii stretch. Dobra jakość naszej taśmy oraz jej wysoka konkurencyjność cenowa sprawiają że cieszymy się stale rosnącym gronem odbiorców hurtowych i detalicznych w Polsce jak i za granicą. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na inne materiały pakowe i akcesoria do pakowania postanowiliśmy rozszerzyć formę naszej działalności. Tak w 2013 roku powstał sklep dobretasmy.pl Stawiamy na uczciwość i rzetelność. Niezmiennie jednak naszą główną działalnością jest produkcja taśmy pakowej i foli stretch. Kluczowe dla nas jest jakość dostarczanych produktów oraz nienaganna obsługa klenta. Z wieloma naszymi klientami współpracujem od początku naszej działalności. Wierzymy że jest to efekt naszej dbałości o relację oraz dobrego produktu w niezwykle konkurencyjnej cenie.
 
Co zyskujesz decydując się na współpracę z nami: Gwarancję stałej jakości taśmy oraz foli stretch i bąbelkowej. Nasze taśmy pakowe produkujemy z wytrzymałej taśmy polipropylenowej oraz grubej warstwy klejącej . Taśma pakowa 3CS charakteryzuje się stałą grubością samej taśmy jak i kleju. A co ważniejsze dbamy o stały i równy nawój taśmy. Dzięki temu nasze taśmy pakowe cechuje: Wysoka przyczepność w każdych warunkach Wysoka wytrzymałość na zerwanie Podobnie folia strech i bąbelkowa którą dostarczamy jest wysokiej powtarzalnej jakości o stałych parametrach i długości. Wysoce konkurencyjne ceny. Szybkie termiony realizacji zamówień Wszystkie oferowane produkty posiadamy w naszym magazynie w Gdyni. Jasną i czytelną informację na temat sprzedawanych produktów: Nasi klienci zawsze maja dostęp do pełnej informacji na temat zakupionych produktów. Jakie parametry i długość ma zakupiona taśma pakowa lub folia bąbelkowa. Profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia: Wieloletnie doświadczenie w branży opakowań jak i w środowisku międzynarodowym pozwoliło nm wypracować przez lata efektywny model współpracy zogniskowany na naszych klientów. Oferujemy nie tylko taśmy pakowe ale także szeroką wiedzę na ich temat, profesjonalne doradztwo, oraz nasze kompetencje i doświadczenie.
 
W naszej ofercie znjdą Pństwo taśmy pakowe, folię bąbelkową, taśmy ostrzegawcze, taśmy PP, taśmy ostrzegawcze i malarskie. Jako producent folii stretch oferujemy folię stretch w różnych nawojach . W ofercie posiadamy także taśmę z nadrukiem indywidualnym. Taśmy pakowe to nie tylko zabezpieczenie przesyłek. Taśma może być także doskonałą formą reklamy dlatego zachęcamy do zapoznnia się z naszą ofertą taśm z nadrukiem indywidualnym klienta. Jesteśmy także dystrybutorem środków czystości firm LAKMA oraz odzieży BHP. Naszą ofertę kierujemy do firm jak również klentów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Kupując w naszym sklepie zyskujesz więcej
Zaufany sprzedawca
Dbamy o bezpieczeństwo danych i prywatność Klientów. Posiadamy system obsługi posprzedażowej.
Profesjonalna obsługa
Dbamy o releacje z Klientem i fachowe doradztwo. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.
Zakupy bez rejestracji
Nie trzeba się rejestrować w sklepie aby złożyć zamówienie
Informacja o cookies