Opinie oferteo.pl Oceny google.pl Oceny opineo.pl Szybka wysyłka na dobretasmy.pl
 
Taśmy z nadrukiem indywidualnym

Najlepsze na Rynku CENY! Sprawdź!
Zadzwoń lub napisz!

12 lat doświadczenia.
Producent. Jakość zawsze Premium.

Taśma z nadrukiem 48/60

od 72sztuk!

Realizacja 12 dni

Bezpłatna wycena: sprzedaz@dobretasmy.pl


Taśma z nadrukiem stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej taśmy pakowej. Pozwala na budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz wzmacnia jej rozpoznawalność. Taśma z nadrukiem to skuteczna forma reklamy oraz niezawodny sposób na zabezpieczenie przesyłki łącząca w sobie estetykę i funkcjonalność.

Taśma z nadrukiem indywidualnym może być skutecznie stosowana jako zabezpieczenie produktów przeznaczonych do transportu. Stosowane są także jako oznakowanie magazynowanych paczek lub palet. Sprawdzą się też idealnie przy składowaniu na świeżym powietrzu, na zewnątrz budynku.

Nadrzędnym jednak przeznaczeniem taśmy z nadrukiem jest reklama. To doskonały środek przekazu skutecznie ale nie natrętnie oddziałujący na odbiorcę. Jest to doskonały materiał do promowania firmy, konkretnego produktu, usługi lub marki. Nadrukowany przekaz w sposób naturalny i ciągły jest utrwalany w świadomości Klienów. Przekaz taki budzi pozytywne skojarzenia.

Taśmy z nadrukiem to produkt skuteczny, praktyczny i efektowny dlatego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Swoją popularność zawdzięcza mnogości zastosowań i doskonałej korelacji ceny do jakości. Jest to wielowymiarowa forma reklamy.

Oferta na taśmy z nadrukiem DobreTasmy.pl

Nasza firma jest producentem wysokiej jakości taśm pakowych z nadrukiem indywidualnym (logo). Dbałość o szczegóły, profesjonalnie przygotowany projekt oraz sprawdzone materiały bazowe używane do produkcji zapewniają doskonałej jakość produkt końcowy. Oferowane przez nas taśmy z nadrukiem charakteryzują się wysoką, powtarzalną trwałością nadruku jak i samego nośnika oraz wysoką siłą lepienia, a co za tym idzie cieszą się niesłabnącą, bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów. Promuj swoją firmę za pomocą spersonalizowanej taśmy z nadrukiem indywidualnym (logo). Zacznij już dziś!

Taśma z nadrukiem to niezastąpiony element budujący wizerunek firmy, a tym samym wspierający jej działalność. To niepowtarzalny sposób komunikacji z Klientem. Jest to także unikalny i szybki sposób graficznej identyfikacji firmy lub marki. Wystarczy jeden rzut oka aby określić pochodzenie przesyłki. Jest to nieocenione narzędzie promocji. Taśma z nadrukiem to tania i jednocześnie wysoce skuteczna forma reklamy.

Na tego typu taśmie można umieścić dowolny nadruk. Może to być logo firmy, informacje teleadresowe czy logotyp promowanej marki. Jest to idealny mobilny nośnik reklamy.

Taśmy z nadrukiem zabezpieczają jednocześnie przed nieautoryzowanym otwarciem przesyłki. Uszkodzonej taśmy z indywidualnym logo nie można bowiem w sposób niezauważalny wymienić na zwykłą taśmę pakową. W związku z powyższym, jest to niezwykle skuteczna forma zabezpieczania paczek przed niepożądanym rozpakowaniem. Taka taśma pełni rolę swoistej plomby na przesyłce, chroniąc jej zawartość.

Niezależnie czy zastosujemy koperty bąbelkowe, czy opakowania kartonowe, zaopatrzone w taśmy z logo staną się one oryginalnym i unikatowym opakowaniem naszych produktów.

Poza funkcją promocyjną mogą pełnić też rolę informacyjną. Możemy na nich zamieścić informację na temat transportowanego wewnątrz produktu np. uczulić że w opakowaniu znajduje się produkt kruchy i delikatny. Przykłady standardowych nadruków na taśmie to: "OSTROŻNIE! NIE RZUCAĆ", "UWAGA SZKŁO", "FAKTURA W ŚRODKU", "SPRAWDŹ ZAWARTOŚĆ W OBECNOŚCI KURIERA" itp.

Istnieje wiele zastosowań taśmy z nadrukiem, wszystko zależy od Państwa indywidualnych potrzeb i inwencji.

Gdzie kupić taśmy z nadrukiem? Przeczytaj dlaczego warto zamawiać u producenta dobretasmy.pl.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji. Oferowane przez nas taśmy pakowe są najwyższej jakości.

Cena

Konkurencyjna cena. Od lat niezmiennie oferujemy jedne z najlepszych cen na taśmy pakowe. Troszczymy się o to aby koszt materiałów do pakowania nie był zbyt wysoki dla naszych klientów.

Doświadczenie

Od lat zajmujemy się produkcją taśmy pakowej, także tej z nadrukiem. Istota jest dla nas jakość wytwarzanych produktów. Dbamy aby nasze taśmy charakteryzowały się najlepszymi możliwymi parametrami.

Obsługa - szybko i prosto!

Równie ważna jest dla nas jakość obsługi. Ważne jest dla nas aby sam proces zamawiania taśmy był łatwy i intuicyjny dla użytkownika końcowego. Mamy świadomość że taśmy z logo to produkt unikatowy. Mnogość kombinacji nie ułatwia wyboru. Wiemy że, trudne jest zaznajomienie się ze wszystkimi oferowanymi opcjami taśmy z nadrukiem. Dlatego na każdym kroku procesu zamawiania i produkcji staramy się wspierać profesjonalnym i stosownym doradztwem naszych klientów. Jeśli coś jest niejasne lub budzi wątpliwości chętnie i rzetelnie wyjaśnimy wszelkie niejasności i odpowiemy na pytania.

Powtarzalna jakość - zawsze ta sama wysoka jakość taśmy i nadruku.

Równie ważna jak wysoka jakość taśmy pakowej jest dla nas jej powtarzalność. Dbamy aby za każdym razem otrzymywali Państwo ten sam wysokiej jakości produkt końcowy.

Elastyczność

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję indywidualnego podejścia i dużej elastyczności jeśli chodzi o same zamówienia. Realizujemy zamówienia na taśmy z nadrukiem już od bardzo małych nakładów. A proces decyzyjny przebiega szybko i sprawnie.

Taśmy z nadrukiem mamy w ciągłej produkcji. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Realizujemy małe i duże zamówienia. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny: sprzedaz@dobretasmy.pl

Opis techniczny. Metody produkcji taśmy z nadrukiem

Jako producent taśmy pakowej przywiązujemy ogromną wagę do parametrów technicznych oferowanych produktów. Nasza taśma z nadrukiem produkowana jest z najwyższej jakości materiałów. Przywiązujemy wagę do jakości używanej foli polipropylenowej, kleju jak i samego nadruku. Dbamy aby taśmy były produkowane zgodnie z wszystkim standardami oraz Państwa wytycznymi i specyfikacją. Tak aby produkt finalny spełniał Państwa oczekiwania i cieszył się jak najlepszym odbiorem. Dbamy aby nadruk logo był zgodny z podanymi przez Państwa informacjami takimi jak kolory, kształt, wymiary. Do produkcji taśmy z logo wykorzystujemy najnowsze technik druku. Nasze taśmy pakowe na zamówienie są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych takich jak temperatura, wilgoć, promieniowanie UV. Mimo wystawienia na działanie czynników atmosferycznych taśmy zachowują wszystkie swoje walory estetyczne i funkcjonalne.

Oferowane taśmy wykonane są z wysokiej jakości taśmy polipropylenowej. Natomiast grafika nanoszona jest przy użyciu zaawansowanych technik fleksograficznych. Jakość taśmy to także zasługa odpowiednio dobranego kleju który cechuje się wysoką odpornością na działanie wspomnianych czynników.

Taśma z nadrukiem na kleju Eco Solvent

Klej Eco Solvent to klej kauczukowy syntetyczny o zwiększonej początkowej sile klejenia. Zastosowany klej Eco Solvent posiada dużą siłę klejenia oraz wysoką przyczepność, zarówno w temperaturach dodatnich jak i ujemnych (zakres temperatur to -10 do +60 stopni C). Jest to wyjątkowo trwałe spoiwo. Jest to klej modyfikowany bazujący na kauczuku syntetycznym. Z uwagi na bardzo dobrą korelację ceny do jakości jest to jeden z najbardziej popularnych klejów. Idealny zarówno do tych lżejszych jak i cięższych przesyłek.

Taśma z nadrukiem na kleju Solvent.

Klej oparty na kauczuku naturalnym to najwyższej jakości klej. Taśmy na bazie kleju Solvent są odporne na niskie jak i wysokie temperatury. Taśmy pakowe na kleju Solvent odporne są też na wysoką wilgotność, kurz i pył. Taśmy pakowe Solvent są bardzo wytrzymałe, polecane do zaklejania ciężkich ładunków. Klej na bazie kauczuku naturalnego (Solvent) to jeden z najbardziej wytrzymałych klejów na rynku. Na zamówienie istnieje także możliwość wykonania taśmy z nadrukiem w innych rozmiarach lub taśmy ogrodzeniowej (ostrzegawczej) z nadrukiem.

Parametry taśmy z nadrukiem

Dla naszych klientów przygotowujemy projekty nadruku lub wykonujemy nadruk wg dostarczonego wzoru. Nadruk wykonujemy zawsze po wcześniejszej akceptacji przez klienta. Zapraszamy do kontaktu mailowego: sprzedaz@dobretasmy.pl lub telefonicznego 603 624 868.

Dlaczego taśma z nadrukiem to świetna forma reklamy?

Ponieważ jest to reklama efektowna, tania i skuteczna.

Skuteczna reklama to taka która jest nieuciążliwa dla odbiorcy i jednocześnie dyskretna. Reklama nie może być nazbyt nachalna i męcząca. Zbyt inwazyjna kampania reklamowa może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Pamiętajmy że odbiorca automatycznie ignoruje przekaz który jest dla niego zbyt krzykliwy czy inwazyjny, naruszający jego strefę komfortu.

Dlatego właśnie taśmy z nadrukiem są genialną formą reklamy. Jest to produkt niezwykle funkcjonalny, użyteczny, a jednocześnie niepowtarzalny i zauważalny. Przesyłki opatrzone taką taśmą w żaden sposób nie zmieniają standardowego procesu transportowego a jedynie subtelnie utrwalają pozytywny wizerunek firmy. Taśma z nadrukiem logo to niebanalna, czytelna a przede wszystkim dyskretna forma reklamy. Jest to jedna z najbardziej ekonomicznych form reklamy w sprzedaży wysyłkowej. Nadrukowanie logo na taśmie to koszt kilkudziesięciu groszy "per rolka".

Użycie opakowania kartonowego obliguje najczęściej do zastosowania taśmy pakowej. Warto zatem wykorzystać tą dodatkową przestrzeń na utrwalenie i promowanie naszej działalności. W ten sposób zwykłe typowe opakowanie przeobraża się w wizytówkę naszej firmy, promuje ją i buduje jej wizerunek. A wszystko to w niewymuszony, elegancki i dyskretny sposób. Należy pamiętać że przesyłka nim dotrze do odbiorcy jest transferowana przez szereg osób odpowiedzialnych za transport, które także mogą być naszymi potencjalnymi kolejnym odbiorcami.

Taśma z nadrukiem to wielowymiarowa forma przekazu i promowania wizerunku. Jest to skuteczny sposób oddziaływania i przekazywania informacji marketingowej. Jest to reklama elegancka, oszczędna w formie, nieoczywista. Dokładnie taka jaką reklama być powinna.

Taśmy z nadrukiem to doskonały wybór dla firm chcących zbudować lub wzmocnić pozytywną rozpoznawalność firmy. To idealny wybór np. dla sklepów internetowych, firmy oferujących produkty w internecie, agencji reklamowych itp.. Z jednej strony idealnie zabezpieczy wysyłane towary z drugiej wzmocni wizerunek firmy i posłuży jako nośnik ważnych informacji.

Na taśmie można umieścić nie tylko logo firmy ale też informację na temat świadczonych usług, misję firmy lub inny komunikat reklamowy. Nadruk na taśmie pakowej z logo podkreśla też profesjonalizm firmy, jej świadomość możliwości opakowaniowych i stanowi ukłon w stronę profesjonalnej obsługi Klienta.

Zastosowanie taśmy z nadrukiem indywidualnym:

Jak składać zamówienia na taśmę z nadrukiem w naszej firmie?

Taśmy pakowe z nadrukiem firmowym produkujemy na indywidualne zamówienie klienta. Produkcję rozpoczynamy już od 96 rolek taśmy. Polecamy taśmy na bazie kleju Eco Solvent. Jest to najlepsze rozwiązanie pod względem praktycznym i ekonomicznym. Klej Eco Solvent doskonale sprawdzi się przy pakowaniu paczek małej i średniej wadze w zakresie temperatur od -10 do +60 stopni C. Istnieje także możliwość zamówienia taśmy na innych klejach. Zależy nam aby proces składania zamówienia był jak najbardziej intuicyjny i prosty. Jeśli są Państwo zainteresowanie zamówieniem taśmy z logo prosimy o kontakt mailowy pod adresem : sprzedaz@dobretasmy.pl. Doradzimy jaki produkt wybrać oraz pomożemy przygotować projekt. Przygotujemy także wstępną wycenę. Jak zawsze gwarantujemy najlepsze ceny i szybkie terminy realizacji. Zamówienia minimalne już od 72 rolek.

Do każdego zamówienia podchodzimy z należytą starannością, dbając o jak najwyższą jakość dostarczanej taśmy. Jesteśmy w ciągłej produkcji taśmy z nadrukiem, średni czas produkcji to około 10 dni roboczych od chwili akceptacji projektu. Dokładny czas realizacji zlecenia zależy jednak od charakterystyki i ilości zamówienia. O każdym etapie realizacji zamówienia są Państwo stale informowani. Tak aby mogli Państwo w łatwy sposób monitorować postępy pracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo: sprzedaz@dobretasmy.pl lub telefonicznie: 603 624 868. Zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa najbardziej optymalną, dopasowaną do Państwa oczekiwań i potrzeb ofertę.

Kupując w naszym sklepie zyskujesz więcej
Zaufany sprzedawca
Dbamy o bezpieczeństwo danych i prywatność Klientów. Posiadamy system obsługi posprzedażowej.
Profesjonalna obsługa
Dbamy o releacje z Klientem i fachowe doradztwo. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.
Zakupy bez rejestracji
Nie trzeba się rejestrować w sklepie aby złożyć zamówienie
Informacja o cookies